Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 14 december 2019 - Ochtend

Meisjes (Jeugd) TF6 sprong brug balk vloer
1 Madelief Hogeweg Tumo Moordrecht 13.60 13.25 12.85 11.25 50.95
2 Viktoria Wojcieszak gv Tarzan 13.40 13.15 12.45 11.90 50.90
3 Imke Meyles TOOS Waddinxveen 12.30 13.60 12.15 12.70 50.75
4 Marlou Opschoor gv Tarzan 12.70 12.55 13.15 12.25 50.65
5 Tess Calis De Valken 12.60 12.30 12.75 11.85 49.50
6 Manon Maaskant gv Tarzan 13.20 10.55 13.15 12.55 49.45
7 Kimberly Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.90 12.80 12.90 11.60 49.20
8 Marlou Lankhaar TOOS Waddinxveen 12.60 12.45 12.10 12.00 49.15
9 Roumaissa Zakri gv Tarzan 11.30 12.50 12.70 12.50 49.00
10 Lenneke Zijl TOOS Waddinxveen 11.90 12.30 11.05 12.25 47.50
11 Eliaane Lopez gv Tarzan 13.40 11.90 10.45 11.30 47.05
12 Cindy Vooijs TOOS Waddinxveen 9.90 12.50 12.35 11.80 46.55
13 Evy Vijlbrief Gymsport Leiden 10.60 13.20 11.35 11.20 46.35
14 Iris Westerman gv Tarzan 12.40 10.80 11.80 10.95 45.95
15 Julia Hoogerdijk TOOS Waddinxveen 11.80 13.40 9.50 11.00 45.70
16 Hanna den Dekker TOOS Waddinxveen 10.50 13.15 10.55 11.20 45.40
17 Amy Schouten TOOS Waddinxveen 11.80 11.95 9.65 11.10 44.50
18 Norah vd Krogt Gymsport Leiden 13.10 10.30 8.90 11.60 43.90
19 Faya Loef TOOS Waddinxveen 10.90 12.65 10.30 9.60 43.45
20 Katarina Varela de Silva R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.50 10.20 10.60 9.95 42.25
21 Joanne Bremerkamp Gymsport Leiden 11.30 11.45 5.15 11.85 39.75
Meisjes (Jeugd) TF3 sprong brug balk vloer
1 Noa-Lie van Teijlingen DOS Schoonhoven 13.50 14.10 12.10 12.60 52.30
1 Zara Dankers DOS Schoonhoven 13.40 14.10 11.60 13.20 52.30
2 Dionne Prins DOS Schoonhoven 13.60 13.50 12.50 12.40 52.00
2 Ann Sophie Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 13.60 13.20 12.10 13.10 52.00
3 Nadine Lugthart SKR Katwijk 13.70 14.30 9.70 13.15 50.85
4 Nikki van Haaster GIOS Noordwijkerhout 13.60 13.00 10.75 12.50 49.85
5 Melissa Janmaat D.O.S. Alphen a/d Rijn 14.00 14.30 9.20 11.90 49.40
5 Elif Homan SKR Katwijk 13.90 14.00 9.20 12.30 49.40
6 Nora Kokhuis GIOS Noordwijkerhout 13.00 13.60 9.60 12.80 49.00
7 Kyra de Maree SKR Katwijk 13.60 14.20 9.40 11.75 48.95
8 Tess Grootveld Snel en Lenig, Wassenaar 13.50 13.20 9.75 12.15 48.60
9 Robinn vd Spek Snel en Lenig, Wassenaar 14.00 13.50 10.75 10.05 48.30
10 Kelly Lim Snel en Lenig, Wassenaar 13.80 12.50 8.80 13.00 48.10
11 Selena van den Nouweland ProPatria 13.80 14.00 9.95 9.00 46.75
12 Lara Poort Snel en Lenig, Wassenaar 13.50 12.80 8.90 11.30 46.50
13 Suus Plug GIOS Noordwijkerhout 13.50 13.70 6.45 9.10 42.75
Meisjes (Junior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Resa Teleng Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.30 13.05 11.35 13.10 49.80
2 Daniëlle Zuiderwijk D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.80 12.45 11.80 12.60 49.65
3 Roos van der Weiden GIOS Noordwijkerhout 13.40 12.45 11.10 12.20 49.15
4 Nienke Scheper DOS Schoonhoven 11.70 13.25 12.55 11.35 48.85
5 Renske Vellema DOS Schoonhoven 13.20 12.95 11.30 9.90 47.35
6 Milou van den Berg GIOS Noordwijkerhout 12.20 11.30 9.95 13.25 46.70
7 Malika Bodaan ProPatria 14.10 11.15 10.25 6.75 42.25
8 Anna Heemskerk Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 12.80 11.15 6.90 9.50 40.35
Meisjes (Junior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Noa Schoneveld SKR Katwijk 13.50 13.40 12.10 11.95 50.95
2 Linn Calis De Valken 14.10 14.40 10.15 12.20 50.85
2 Norhan Kasmi ProPatria 13.50 13.90 10.30 13.15 50.85
3 Lola Apon DOS Schoonhoven 13.30 13.30 11.10 12.45 50.15
4 Laura Westgeest Snel en Lenig, Wassenaar 13.60 12.80 9.45 9.10 44.95
5 Isa van Dam D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.30 11.20 8.35 10.50 43.35
Dames (Senior) TF3 sprong brug balk vloer
1 Rozemarijn Dubbeldam SKR Katwijk 14.10 14.10 10.80 13.90 52.90
2 Gaya Anderson SKR Katwijk 14.00 14.50 9.90 13.30 51.70
3 Michaela Nikolova De Valken 14.00 14.70 10.75 12.20 51.65
4 Sanne van der Meij SKR Katwijk 13.60 13.30 11.90 11.95 50.75
5 Mirthe Koster SKR Katwijk 13.80 14.00 9.70 12.00 49.50
6 Danique den Braven D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.20 14.10 9.90 10.40 47.60
7 Christa Overbeek DOS Schoonhoven 13.90 12.90 7.40 10.85 45.05
8 Stefanie Hennevelt SKR Katwijk 13.80 12.30 7.90 10.10 44.10
Jongens (12-13) N18 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Ilias Hamamouche ProPatria 13.70 14.30 18.30 15.10 61.40
2 Niek Klein ProPatria 13.50 14.40 15.00 17.50 60.40
3 Kevin van der Linden ProPatria 14.20 12.90 12.70 16.60 56.40
Jongens (12-13) N17 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Tristen Jansen ProPatria 13.50 17.00 19.15 16.90 66.55
2 Quinten Stoetman Tumo Moordrecht 13.90 17.30 17.00 16.50 64.70
3 Tristen van Biene ProPatria 14.10 14.40 18.25 15.20 61.95
4 Michiel Rietveld Tumo Moordrecht 13.70 15.80 15.20 15.20 59.90
5 Dante Sano ProPatria 13.40 14.20 14.85 15.00 57.45
6 Rolf Boddeus Gymsport Leiden 12.60 13.00 16.90 14.80 57.30
7 Justin Schook ProPatria 11.50 11.50
Jongens (14-15) N18 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Coert de Heij ProPatria 12.80 15.00 17.90 16.80 62.50
Jongens (14-15) N16 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Olaf Dumay ProPatria 13.80 13.00 17.85 16.00 60.65
2 Gijs Kreb R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.50 12.10 14.70 14.60 54.90
Heren (16+) N17 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Sander den Haan DOS Schoonhoven 13.60 16.00 16.70 15.30 61.60
Heren (16+) N16 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Dave Smits Schouten ProPatria 14.20 15.70 17.20 16.30 63.40
2 Jeevan Bansraj ProPatria 14.10 15.10 16.95 16.70 62.85
3 Xander Buijserd DOS Schoonhoven 14.00 15.70 17.50 15.40 62.60
Heren (16+) N15 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Ingmar van den Broek ProPatria 14.20 15.00 15.30 15.80 60.30
Heren (16+) N13 sprong brug gelijk ringen vloer
1 Tim van der Scheer ProPatria 14.30 12.90 10.55 10.90 48.65