Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Leiden 14 december 2019 - Middag

Meisjes (Jeugd) TF5 sprong brug balk vloer
1 Luna van der Velde GIOS Noordwijkerhout 12.30 13.20 12.40 11.75 49.65
2 Tessa Lenos R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 11.60 13.55 12.35 11.35 48.85
3 Dena Pennings GIOS Noordwijkerhout 12.50 12.60 11.95 11.50 48.55
4 Merel den Heeten R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.50 13.55 10.05 12.20 48.30
5 Vera Klein Snel en Lenig, Wassenaar 11.50 12.30 11.00 12.80 47.60
6 Anne-Fleur Andriessen ProPatria 13.30 11.65 11.65 10.95 47.55
7 Ulla Orsouw Gymsport Leiden 11.80 12.90 11.00 11.55 47.25
8 Haylee Petersen Snel en Lenig, Wassenaar 13.20 9.75 11.75 12.30 47.00
9 Daniek Sloesarwij R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.00 12.40 11.05 11.40 46.85
10 Olivia Hoekstra Snel en Lenig, Wassenaar 12.00 12.15 10.65 11.90 46.70
11 Kathelijne van Beusekom D.O.S. Alphen a/d Rijn 12.10 12.45 10.45 11.25 46.25
12 Eline Hulsebos ProPatria 13.00 14.10 11.10 7.00 45.20
13 Tess van Loon Gymsport Leiden 11.20 11.95 11.30 10.55 45.00
14 Daniëlle Stapper D.O.S. Alphen a/d Rijn 11.40 11.25 10.75 10.75 44.15
15 Carmen van Roon ProPatria 10.90 11.75 8.05 6.00 36.70
Meisjes (Jeugd) TF4 sprong brug balk vloer
1 Suzanne Lagendijk De Valken 14.00 12.70 12.05 12.90 51.65
2 Jada Heemskerk ProPatria 13.90 12.10 12.00 12.50 50.50
3 Lisa Winkel D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.50 12.70 11.35 12.50 50.05
4 Lynn Stolk DOS Schoonhoven 13.00 12.80 10.75 13.20 49.75
5 Carina den Haan SKR Katwijk 13.80 12.50 11.60 11.80 49.70
6 Lynn Arnold GIOS Noordwijkerhout 13.30 11.90 12.50 11.80 49.50
7 Fenna Varkevisser De Valken 14.10 12.20 12.15 10.80 49.25
8 Lilian Lake Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.70 12.10 11.05 11.90 48.75
9 Madelena Zevenhuizen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.80 12.50 10.40 10.50 47.20
10 Jinte Bootsma DOS Schoonhoven 12.90 12.40 10.80 10.20 46.30
11 Lisanne Duijndam ProPatria 14.10 9.70 10.65 11.70 46.15
12 Emma van der Zalm GIOS Noordwijkerhout 13.20 11.60 9.90 11.30 46.00
13 Julia vd Geest Snel en Lenig, Wassenaar 13.10 11.90 11.20 9.50 45.70
14 Ilse Andriesse Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 13.30 11.90 9.70 10.50 45.40
15 Carlijn van Adrichem G.V. Slank en Kwiek 13.30 13.00 9.30 9.20 44.80
16 Poppy Garas ProPatria 14.00 10.90 6.70 12.30 43.90
17 Carly Flores Snel en Lenig, Wassenaar 12.90 12.70 9.00 7.50 42.10
Meisjes (Jeugd) TF2 sprong brug balk vloer
1 Twinke de Hoog DOS Schoonhoven 13.70 14.10 11.90 12.50 52.20
2 Carmen Kloos SKR Katwijk 14.20 13.10 11.20 12.90 51.40
3 Livia Munk Snel en Lenig, Wassenaar 14.00 13.20 11.70 11.70 50.60
4 Jitske Scheper DOS Schoonhoven 13.70 14.30 10.70 11.80 50.50
5 Benthe van Beek DOS Schoonhoven 14.00 12.90 10.10 12.70 49.70
6 Charlotte Schaap SKR Katwijk 13.50 13.10 10.70 11.90 49.20
7 Simone de Jong SKR Katwijk 13.60 11.10 11.50 12.40 48.60
8 Floor Schouls GIOS Noordwijkerhout 14.10 12.20 9.70 11.90 47.90
9 Jessica Ouwehand SKR Katwijk 13.40 11.50 8.60 9.40 42.90
Meisjes (Junior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Jessica Bregman gv Tarzan 13.50 12.80 12.85 12.80 51.95
2 Lisanne Chen De Valken 13.40 12.80 13.00 11.70 50.90
3 Joelle Vooijs SKR Katwijk 13.60 10.90 12.30 11.90 48.70
4 Eline Maas Gymsport Leiden 13.20 10.70 12.00 11.60 47.50
4 Charissa Hage SKR Katwijk 12.80 12.10 12.40 10.20 47.50
5 Nina van den Berge TOOS Waddinxveen 12.80 12.00 10.40 10.90 46.10
6 Alissa Janga gv Tarzan 13.70 11.90 10.50 8.90 45.00
Meisjes (Junior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Zoe Hanselaar ProPatria 13.00 13.65 12.70 12.80 52.15
2 Indy den Dulk ProPatria 12.50 13.70 10.95 12.90 50.05
3 Chelsey Nijhuis ProPatria 13.50 12.45 11.35 12.50 49.80
4 Willemijn Krijgsman SKR Katwijk 12.70 12.05 12.85 12.15 49.75
5 Noa Vletter Gymsport Leiden 13.30 12.35 11.65 12.25 49.55
6 Sanne Ubeda Y Barrio ProPatria 13.10 12.20 12.25 11.75 49.30
7 Daphne Lenos R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.40 12.80 11.75 10.80 47.75
7 Maaike de Mos TOOS Waddinxveen 13.10 12.40 10.10 12.15 47.75
8 Jet Sollie Snel en Lenig, Wassenaar 11.90 12.30 11.10 12.40 47.70
9 Suzie Witteman GIOS Noordwijkerhout 11.20 12.45 12.40 9.75 45.80
10 Angela Gerse Snel en Lenig, Wassenaar 12.90 12.75 11.05 8.35 45.05
11 Eline Andriessen ProPatria 11.80 10.65 9.30 9.90 41.65
Meisjes (Junior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Yvette van de Eijkel SKR Katwijk 13.60 14.10 12.10 12.10 51.90
2 Amber Dijkstra SKR Katwijk 13.80 13.40 12.30 12.10 51.60
2 Julianne Pinel Snel en Lenig, Wassenaar 13.70 13.80 13.20 10.90 51.60
3 Sanne Barends G.V. Slank en Kwiek 13.70 13.50 11.60 11.00 49.80
4 Anna Breedeveld G.V. Slank en Kwiek 13.80 13.00 11.70 10.50 49.00
Dames (Senior) TF6 sprong brug balk vloer
1 Larissa vennegoor gv Tarzan 13.00 11.40 12.00 10.60 47.00
2 Noa Langelaar R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.80 12.00 9.90 12.10 46.80
3 Leona Labadze R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.00 13.40 10.90 9.20 46.50
4 Silke de Boer R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.20 10.50 10.50 12.40 45.60
Dames (Senior) TF5 sprong brug balk vloer
1 Femke Roos GV Boskoop 13.30 12.40 11.35 12.30 49.35
2 Sylvana Walsarie GV Boskoop 13.50 11.70 12.75 11.20 49.15
3 Tess Dijkstra D.O.S. Alphen a/d Rijn 13.40 13.00 12.30 10.00 48.70
4 Marit Slinger R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.40 12.10 12.00 10.10 47.60
5 Donja Amiri ProPatria 13.60 11.60 10.35 11.90 47.45
6 Milou Meijerink GV Boskoop 13.20 11.60 11.35 10.70 46.85
7 Joyce Brongersma R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 13.00 10.40 10.90 11.80 46.10
8 Anouk Meijerink GV Boskoop 13.00 10.20 11.40 10.40 45.00
9 Evelien Roubroeks R.K.S.V.Wilskracht Alphen a/d Rijn 12.50 11.50 11.30 9.50 44.80
Dames (Senior) TF4 sprong brug balk vloer
1 Vivian Spoor Tumo Moordrecht 14.00 14.20 9.80 13.60 51.60
2 Anaïs Ghoulyan SKR Katwijk 13.80 13.40 10.80 13.20 51.20
3 Mayara Zandbergen Gym, Jazz & Turn Ver. Meerburg 14.10 12.30 12.00 12.40 50.80
4 Merel de Bruijn ProPatria 14.00 14.10 8.80 13.30 50.20
5 Kimberley Hendriks ProPatria 13.50 13.50 8.20 12.60 47.80
6 Jiska Schotanus GV Boskoop 14.00 13.10 10.60 9.80 47.50
7 Susan van Oort ProPatria 13.30 13.30 9.00 11.50 47.10
8 Chinouk Bollen ProPatria 13.40 13.50 9.90 9.30 46.10
9 Hope Jongejan ProPatria 13.70 11.30 7.70 12.40 45.10
10 Ewelina Matyja GIOS Noordwijkerhout 12.90 11.60 9.60 9.90 44.00
11 Louise van Beelen SKR Katwijk 13.70 11.70 11.90 37.30
Dames (Senior) TF2 sprong brug balk vloer
1 Charlotte Krijgsman SKR Katwijk 13.70 13.90 11.10 9.70 48.40
2 Annemarie Daeter GV Boskoop 13.60 12.00 10.80 10.30 46.70