Turn & Fun dagen

Recreatieve turn wedstrijden met een hoog fun gehalte

Turn & Fun dag Zoetermeer
11 juni 2022


Inschrijvingen

  • Uitsluitend vooraf via de website (de uiterste inschrijf datum is zondag 8 mei).
  • Het inschrijfgeld is € 7,50 per deelnemer (€ 10,00 voor niet KNGU leden) en zal achteraf automatisch door de KNGU ge-incasseerd worden.
  • Het maximum aantal deelnemers voor deze wedstrijd is 400

Aanmelding

  • Iedere vereniging moet zich bij binnenkomst aanmelden bij de wedstrijdtafel
  • Indien er afmeldingen zijn, deze direct doorgeven
  • Aanmelden van deelnemers op de wedstrijddag is niet mogelijk

Wedstrijd

  • U dient zelf te zorgen voor het afdrukken van de wedstrijdnummers (deze kunnen gedownload worden vanaf de website). Elke deelnemer is verplicht een deelnemer nummer bij zich te hebben tijdens de wedstrijd.
  • Alle deelnemers doen mee aan de op en afmars.
  • Er wordt in stroomvorm gewerkt (elke deelnemer zal alle 3 de toestellen direct achter elkaar turnen).
  • Bij elk toestel moet een train(st)er staan.
  • Zorg dat de deelnemers op tijd klaar staan bij de wedstrijdbaan. Het is altijd mogelijk dat we in- of uitlopen, houdt dus in de gaten wanneer je aan de beurt bent en zorg dat je mimimaal een half uur van de voren aanwezig bent!
  • Inturnen: 2 onderdelen per toestel (dit kan op het moment dat de juryleden bezig zijn met het berekenen van de score van de vorige deelnemer).
  • Deelnemers die nog niet aan de beurt zijn of al klaar zijn kunnen in een apart gedeelte van de zaal alvast springen op oa een tumblingbaan

Oefenstof

De oefenstof is op de website te vinden onder het kopje oefenstof

Kleedgelegenheid

  • De kleedkamerindeling hangt op de deuren van de kleedkamers. In verband met de beperkte ruimte is het verstandig om de deelnemers in turnkleding met trainingspak naar de wedstrijd te laten komen. Laat waardevolle spullen thuis.

EHBO

  • Deze is aanwezig in de sporthal.

Locatie

  • Sporthal De Oosterpoort
  • Zanzibarplein 20, 2721 GE Zoetermeer

Tijdschema

Het tijdschema en indeling zal bekend gemaakt worden nadat de inschrijvingen zijn gesloten.

Ochtendprogramma

Let op: Anders dan vorige jaren zijn nu alle jongens (ook de 7-9 jarigen) 's middags ingedeeld!

Let op: het lastig om een exacte tijdsplanning te maken. We streven er naar om ons zoveel mogelijk aan de planning te houden, maar het kan zijn dat we in of uit-lopen, houdt hier rekening mee en zorg dat je minimaal een half uur van te voren aanwezig bent!
  • 08:30 uur
    Aankomst verenigingen en melden bij wedstijdtafel
  • 08.45 uur
    Opmars, opening en warming-up op de plaats
  • 09.00 uur
    Aanvang ochtend wedstrijd
  • 10.30 uur
    Start recreatieprogramma
  • 11:30 uur
    Opstellen, prijsuitreiking
  • 12.00 uur
    Einde ochtendprogramma

Middagprogramma

Let op: het lastig om een exacte tijdsplanning te maken. We streven er naar om ons zoveel mogelijk aan de planning te houden, maar het kan zijn dat we in of uit-lopen, houdt hier rekening mee en zorg dat je minimaal een half uur van te voren aanwezig bent!
  • 12.30 uur
    Aankomst verenigingen en melden bij wedstrijdtafel
  • 12.45 uur
    Opmars, opening en warming-up op de plaats
  • 13.00 uur
    Aanvang middagwedstrijd
  • 15.00 uur
    Start recreatieprogramma
  • 16.00 uur
    Opstellen, prijsuitreiking
  • 16.30 uur
    Einde middagprogramma

Indeling wedstrijdprogramma ochtend

klik op de naam van een vereniging om deze in alle banen te highlighten
Baan 1 Baan 2 Baan 3
M R2 7J
De Valken 1x
Velocitas Gouda 3x
M D3 7J
Velocitas Gouda 1x
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
M D3 9J
Snel en Lenig, Wassenaar 2x
Velocitas Gouda 8x
ProPatria 14x
De Valken 4x
M D1 8J
De Valken 1x
M R2 (8J + 9J)
De Valken (8J) 7x
Velocitas Gouda (8J) 7x
Velocitas Gouda (9J) 7x
M D3 8J
Velocitas Gouda 7x
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
De Valken 3x
M R3 (7J + 8J + 9J)
Velocitas Gouda (7J) 6x
Velocitas Gouda (8J) 7x
Velocitas Gouda (9J) 7x
De Valken (7J) 1x
De Valken (8J) 1x
M D2 9J
ProPatria 10x
De Valken 3x
Snel en Lenig, Wassenaar 1x

Indeling wedstrijdprogramma middag

klik op de naam van een vereniging om deze in alle banen te highlighten
Baan 1 Baan 2 Baan 3
J N21 7-9
TOOS Waddinxveen 4x
J N20 (7-9 + 10-13)
ProPatria (7-9) 3x
TOOS Waddinxveen (10-13) 1x
J N19 (7-9 + 10-13)
ProPatria (7-9) 9x
ProPatria (10-13) 2x
J N18 (7-9 + 10-13)
ProPatria (7-9) 1x
De Valken (10-13) 1x
J N17 (7-9 + 10-13)
ProPatria (7-9) 2x
ProPatria (10-13) 9x
De Valken (10-13) 1x
J N16 10-13
TOOS Waddinxveen 1x
ProPatria 6x
M R2 (pupil 1 + pupil 2)
Velocitas Gouda (pupil 1) 2x
Velocitas Gouda (pupil 2) 1x
M D4 pupil 1
Velocitas Gouda 5x
De Valken 1x
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
M D4 pupil 2
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
Velocitas Gouda 1x
M D2 pupil 1
De Valken 3x
ProPatria 8x
M D2 pupil 2
ProPatria 8x
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
M D2 jeugd 1 & 2
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
De Valken 1x
ProPatria 6x
M R3 pupil 2
Velocitas Gouda 1x
M R1 (pupil 1 + pupil 2)
De Valken (pupil 1) 3x
De Valken (pupil 2) 1x
Velocitas Gouda (pupil 1) 3x
M D4 jeugd 1 & 2
Velocitas Gouda 2x
De Valken 2x
Snel en Lenig, Wassenaar 3x
M D3 pupil 2
ProPatria 6x
De Valken 4x
M D3 jeugd 1 & 2
De Valken 2x
Snel en Lenig, Wassenaar 2x
ProPatria 4x
M D3 pupil 1
ProPatria 6x
De Valken 1x
M D1 pupil 2
Snel en Lenig, Wassenaar 1x
M D1 jeugd 1 & 2
De Valken 1x